Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -22 kg
(Day 1)
1-10
Gotowy
Carmine Capasso
PLANET SPORT
Lorenzo Capezzuto A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:05
Men/Boys Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -50 kg
(Day 1)
2-13
Gotowy
Pierluigi Capece
A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
BORRELLI AGOSTINO ASD L'OLIMPO JJ DAMUN ITALIA Wygrana na punkty - 02:00
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -20 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
CRISPINO GENNARO
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana na punkty - 02:00
GALLETTA SALVATORE Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -55 kg
(Day 1)
2-14
Gotowy
MELE FILIPPO
ASD L'OLIMPO JJ DAMUN ITALIA
Wygrana na punkty - 02:00
DAVIDE RENELLA ASD L'OLIMPO JJ DAMUN ITALIA
Men/Boys Ne-Waza / Seniors Adults (21-36) years / -62 kg
(Day 1)
11
Gotowy
Fioravante Bifulco
SHIKADO
Alex Accardi Fighter Club Scafati Wygrana na punkty - 06:00
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -22 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
REY YOHAN CHUTTOOAR
ASD LA POPULAR BARI
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:20
MARK BOIKO ASD LA POPULAR BARI
Men/Boys Ne-Waza / Seniors Adults (21-36) years / -56 kg
(Day 1)
12
Gotowy
Mattia Zibaldo
Asd Taekjitsu Napoli
Domenico Arianiello Asd Taekjitsu Napoli Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:46
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -20 kg
(Day 1)
Gotowy
Pietro Cimmino
A.s.d. Bodyfit Club [Scafati]
ALESSANDRO LOSIGNORE ASD LA POPULAR BARI Wygrana walkowerem
Female/Girls Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -57 kg
(Day 1)
2-15
Gotowy
CORVINO MARTINA
Asd Taekjitsu Napoli
DI MASO GIADA Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 03:00
Female/Girls Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / +57 kg
(Day 1)
2-18
Gotowy
MOCCIA FRANCESCA
Asd Taekjitsu Napoli
Zwycięstwo przez pełny ippon
Martina Giovanna Spirito A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -22 kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
REY YOHAN CHUTTOOAR
ASD LA POPULAR BARI
Lorenzo Capezzuto A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno Wygrana na punkty - 02:00
Men/Boys Ne-Waza / Seniors Adults (21-36) years / -69 kg
(Day 1)
13
Gotowy
René Verneau
SHIKADO
Wygrana na punkty - 06:00
GUERCI GIANLUCA ASD GAROFANO
Female/Girls Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -57 kg
(Day 1)
2-16
Gotowy
CORVINO MARTINA
Asd Taekjitsu Napoli
CLAUDIA SCIANCALEPORE ASD LA POPULAR BARI Wygrana na punkty - 03:00
Female/Girls Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / +57 kg
(Day 1)
Gotowy
MOCCIA FRANCESCA
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana walkowerem
VALENTINO DENISE Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -22 kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
MARK BOIKO
ASD LA POPULAR BARI
Wygrana na punkty - 02:00
Carmine Capasso PLANET SPORT
Men/Boys Ne-Waza / Seniors Adults (21-36) years / -77 kg
(Day 1)
19
Gotowy
Armando D'Antonio
Fighter Club Scafati
DI MUNNO UMBERTO Asd Taekjitsu Napoli Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:18
Female/Girls Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -57 kg
(Day 1)
2-17
Gotowy
CLAUDIA SCIANCALEPORE
ASD LA POPULAR BARI
DI MASO GIADA Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 03:00
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -20 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
ROBIN KASARJAN
ASD LA POPULAR BARI
Wygrana na punkty - 02:00
Mattia Scermino A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Female/Girls Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / +57 kg
(Day 1)
Gotowy
VALENTINO DENISE
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana walkowerem
Martina Giovanna Spirito A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -22 kg
(Day 1)
1-14
Gotowy
REY YOHAN CHUTTOOAR
ASD LA POPULAR BARI
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:16
Carmine Capasso PLANET SPORT
Men/Boys Ne-Waza / Seniors Adults (21-36) years / -69 kg
(Day 1)
16
Gotowy
GUERCI GIANLUCA
ASD GAROFANO
Wygrana na punkty - 05:59
Antonio Barbato Fighter Club Scafati
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -22 kg
(Day 1)
1-15
Gotowy
Lorenzo Capezzuto
A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:46
MARK BOIKO ASD LA POPULAR BARI
Men/Boys Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -60 kg
(Day 1)
2-19
Gotowy
Domenico Costantino
Fighter Club Scafati
Wygrana na punkty - 02:00
AMICO FRANCESCO PIO Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -24 kg
(Day 1)
1-16
Gotowy
Aniello Cozzuto
Fighter Club Scafati
Wygrana na punkty - 02:00
Francesco Avitabile Fighter Club Scafati
Men/Boys Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -60 kg
(Day 1)
2-20
Gotowy
CAIAZZO ALDO
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana na punkty - 02:00
Enrico Belloni Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -24 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
GIANMARIA DE MARZO
ASD LA POPULAR BARI
Wygrana na punkty - 02:00
Alessandro Giannone PLANET SPORT
Men/Boys Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / +66 kg
(Day 1)
2-25
Gotowy
Raffaele Marano
Fighter Club Scafati
PASTORE CRISTIAN Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 02:00
Men/Boys Ne-Waza / Seniors Adults (21-36) years / -77 kg
(Day 1)
20
Gotowy
Falcone Alfredo
Fighter Club Scafati
Wygrana na punkty - 05:59
LUCA GIRFOGLIO Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Bambini U8 (5-7) years / -26 kg
(Day 1)
1-22
Gotowy
Francesco Esposito
A.s.d. Bodyfit Club [Scafati]
Wygrana na punkty - 02:00
RUSSO LUIGI GONZALO Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -60 kg
(Day 1)
2-21
Gotowy
Enrico Belloni
Asd Taekjitsu Napoli
Domenico Costantino Fighter Club Scafati Zwycięstwo przez pełny ippon - 02:00
Men/Boys Fighting / Esordienti A U14 (12-13) years / -60 kg
(Day 1)
2-22
Gotowy
CAIAZZO ALDO
Asd Taekjitsu Napoli
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:19
AMICO FRANCESCO PIO Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Ne-Waza / Seniors Adults (21-36) years / -69 kg
(Day 1)
17
Gotowy
René Verneau
SHIKADO
Wygrana na punkty - 06:00
Antonio Barbato Fighter Club Scafati