Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Seniors Adults (21-36) years / -77 kg
(Day 1)
74
Gotowy
IAZZETTA GIUSEPPE
Asd Taekjitsu Napoli
GRILLO DANIELE FRANCESCO Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 04:00 - Round 2
Men/Boys Fighting / Fanciulli U10 (8-9) years / -38 kg
(Day 1)
1-82
Gotowy
JACOPO IORIO
Asd Taekjitsu Napoli
DAVIDE TOMASICCHIO ASD LA POPULAR BARI Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:57
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -34 kg
(Day 1)
2-85
Gotowy
MATTIA CARLUCCI
ASD LA POPULAR BARI
GIUSEPPE CONSIGLIO Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 01:56
Men/Boys Fighting / Fanciulli U10 (8-9) years / -34 kg
(Day 1)
1-79
Gotowy
Ciro Blasio
Fighter Club Scafati
Wygrana na punkty - 02:00
Giovanni Cioffi A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -50 kg
(Day 1)
2-89
Gotowy
FRANCESCO DE MARZO
ASD LA POPULAR BARI
Christian Carfora Fighter Club Scafati Wygrana na punkty - 02:00
Female/Girls Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / +48 kg
(Day 1)
Gotowy
NICOLE LADISA
ASD LA POPULAR BARI
BORRELLI ANGELA ASD L'OLIMPO JJ DAMUN ITALIA Wygrana walkowerem
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -27 kg
(Day 1)
1-83
Gotowy
DE ROSA DAVIDE
Asd Taekjitsu Napoli
ANTONIO CUCCOVILLO ASD LA POPULAR BARI Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:31
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -34 kg
(Day 1)
2-86
Gotowy
ALESSANDRO CUCCOVILLO
ASD LA POPULAR BARI
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:04
Francesco Manzi Fighter Club Scafati
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Esordienti A U14 (12-13) years / -60 kg
(Day 1)
79
Gotowy
Enrico Belloni
Asd Taekjitsu Napoli
CAIAZZO ALDO Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 04:00 - Round 2
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / +50 kg
(Day 1)
2-90
Gotowy
GIORGI KAPANADZE
ASD LA POPULAR BARI
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:53
Emanuele Di Palma Fighter Club Scafati
Men/Boys Fighting / Fanciulli U10 (8-9) years / -34 kg
(Day 1)
1-80
Gotowy
Daniele Di Lallo
Fighter Club Scafati
Wygrana na punkty - 02:00
Francesco Rufolo A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Female/Girls Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -32 kg
(Day 1)
1-84
Gotowy
RAIANNA CHUTTOOAR
ASD LA POPULAR BARI
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:44
Roberta Genovese A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Esordienti A U14 (12-13) years / -60 kg
(Day 1)
80
Gotowy
Enrico Belloni
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana na punkty - 04:00
- Round 2
AMICO FRANCESCO PIO Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / +50 kg
(Day 1)
2-91
Gotowy
GIORGI KAPANADZE
ASD LA POPULAR BARI
Wygrana na punkty - 02:00
GIUSEPPE PASSAQUINDICI ASD LA POPULAR BARI
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -38 kg
(Day 1)
2-96
Gotowy
Natan Bank
Bushinkan
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:49
Salvatore De Martino Fighter Club Scafati
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / +50 kg
(Day 1)
2-92
Gotowy
GIUSEPPE PASSAQUINDICI
ASD LA POPULAR BARI
Wygrana na punkty - 02:00
Emanuele Di Palma Fighter Club Scafati
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Esordienti A U14 (12-13) years / -60 kg
(Day 1)
81
Gotowy
AMICO FRANCESCO PIO
Asd Taekjitsu Napoli
CAIAZZO ALDO Asd Taekjitsu Napoli Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34 - Round 2
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Cadetti U18 (16-17) years / -66 kg
(Day 1)
85
Gotowy
MINICHINI PASQUALE
Asd Taekjitsu Napoli
Giuseppe Cerbone Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 04:00 - Round 2
Female/Girls Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -40 kg
(Day 1)
2-93
Gotowy
Giulia Mininchino
Fighter Club Scafati
VERNAZZARO ASIA Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 02:00
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -38 kg
(Day 1)
2-97
Gotowy
Natan Bank
Bushinkan
Wygrana na punkty - 02:00
Dimitry Billy Asd Taekjitsu Napoli
Female/Girls Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -40 kg
(Day 1)
2-94
Gotowy
Giulia Mininchino
Fighter Club Scafati
ELLY KASARJAN ASD LA POPULAR BARI Wygrana na punkty - 02:00
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Esordienti B U16 (14-15) years / +73 kg
(Day 1)
84
Gotowy
RANIERO ANTONIO
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana na punkty - 04:00
- Round 2
ROSA LINDOEMANUELE Asd Taekjitsu Napoli
Men/Boys Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -38 kg
(Day 1)
2-98
Gotowy
Dimitry Billy
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana na punkty - 01:06
Salvatore De Martino Fighter Club Scafati
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Cadetti U18 (16-17) years / -66 kg
(Day 1)
86
Gotowy
MINICHINI PASQUALE
Asd Taekjitsu Napoli
Wygrana na punkty - 04:00
- Round 2
SALZANO FERDINANDO Asd Taekjitsu Napoli
Female/Girls Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -40 kg
(Day 1)
2-95
Gotowy
ELLY KASARJAN
ASD LA POPULAR BARI
VERNAZZARO ASIA Asd Taekjitsu Napoli Wygrana na punkty - 02:00
Men/Boys Fighting / Fanciulli U10 (8-9) years / -34 kg
(Day 1)
1-81
Gotowy
MATTIA GENCHI
ASD LA POPULAR BARI
Andrea De Rosa PLANET SPORT Wygrana na punkty - 02:00
Men/Boys Sport Jiu Jutsu / Cadetti U18 (16-17) years / -66 kg
(Day 1)
87
Gotowy
SALZANO FERDINANDO
Asd Taekjitsu Napoli
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:00
- Round 2
Giuseppe Cerbone Asd Taekjitsu Napoli
Female/Girls Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -32 kg
(Day 1)
1-85
Gotowy
RAIANNA CHUTTOOAR
ASD LA POPULAR BARI
SOFIA ALTINI ASD LA POPULAR BARI Wygrana na punkty - 02:00
Female/Girls Fighting / Ragazzi U12 (10-11) years / -32 kg
(Day 1)
1-86
Gotowy
SOFIA ALTINI
ASD LA POPULAR BARI
Wygrana na punkty - 02:00
Roberta Genovese A.S.D. Dai-Ki Dojo Salerno
Female/Girls Ne-Waza / Juniors U21 (18-20) years / -52 kg
(Day 1)
2-100
Gotowy
Mariateresa Sabatino
Fighter Club Scafati
Wygrana na punkty - 02:44
GAIA RUFFINO ASD GAROFANO